Sportif ruhlu zarafet

Hayranlık, nadir olduğu kadar keyiflidir de. Hayran olunacak bir otomobil yaratmak için, her şeyi değiştirmeye gerek yoktur. Bazen küçük dokunuşlar mükemmelliğe giden en kısa yoldur. Škoda Octavia, zamanın ötesinde tasarımı, minimalist lüks anlayışı ile sizleri her ayrıntıda güzelliği aramaya davet ediyor.

Style bej
Adından da anlaşılacağı gibi, Style bej kabin içinde kumaş döşemeler, ön panel ve tavan kaplaması bej renktir. Kapılar ve orta konsolda Style dekorlar, opsiyonel olarak da Ahşap süslemeler mevcuttur. Tam deri, Alkantara/deri veya kumaş/deri koltuk seçimi yapabilirsiniz. Spor koltuk seçimi de mevcuttur.

Orijinal Aksesuarlar

Her Octavia sahibi farklı şeylere önem verir – işte ŠKODA Orijinal Aksesuarları yelpazesi tam burada devreye girer. Bunlarla, – otomobilinize daha sportif bir görünüm veren, konforunu vurgulayan veya taşıma kapasitesini artıran alaşımlı jantlar veya dekoratif folyolar gibi – otomobilinizin sizin için önemli olan özelliklerini vurgulayabilirsiniz. ŠKODA Orijinal Aksesuarları standart ve ekstra donanımın genişletilmiş bir yelpazesidir ve ŠKODA AUTO tarafından onaylanmıştır.